Gizlilik Politikası


meyvelidusler.com, sitemiz üzerinden verilen kişisel bilgiler, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilerle paylaşmaz.

Gizli Bilgiler, adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı ifade eden, her türlü bilgiyi içermekte olup, kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır. meyvelidusler.com, gizlilik ve güvenlik sözleşmesinde tanımlanmış olan hususlar haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

meyvelidusler.com, kişisel bilgileri kendisinde barındıracak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

meyvelidusler.com, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, gizliliği korumayı, yetkisiz kullanımını önlemeyi ve bunun için, gerekli tedbirleri almayı taahhüt eder.

Sitemizin gerekli tedbirleri almasına karşın, bu ticaret sitesine ve sisteme yapılacak, saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi durumunda, meyvelidusler.com ' un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

meyvelidusler.com, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman bu e-ticaret sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir.

meyvelidusler.com’un değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, bu e-ticaret sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.